Kunst en kunsteducatie
Quintus een mooie centrum voor kunst en kunsteducatie. Met muziek, dans en pure ambacht.
Quintus is hèt centrum voor kunst en kunsteducatie voor Kampen en wijde omgeving, met meer dan 100 cursussen en workshops voor kinderen, jongeren en volwassenen, scholen, bedrijven, verenigingen en instellingen.
Quintus is continu in ontwikkeling en sluit met nieuwe, frisse en eigentijdse activiteiten helemaal aan op de hedendaagse ontwikkelingen.
De workshops voor kinderen vind je in onze uitagenda of klik op de “roze” button voor de website van Quitnus.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Speelbos Lemelerberg
Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Paastakken, maar net even anders!
Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.