Restaurante de Ridderhof
Sfeervolle en smakelijke pannenkoekenbakkerij de Ridderhof in Hattem.
In de Ridderstraat in Hattem, tegenover het bakkerijmuseum, is een monumentaal pand omgetoverd in een sfeervolle en gezellige pannenkoekenbakkerij en kiprestaurant.
Vanaf het terras is er een uniek uitzicht over de uitgestrekte uiterwaarden van de IJssel.
De pannenkoeken worden op ambachtelijk wijze gebakken en worden vrijwel geheel bereid met verse ingrediënten en met meel van de streekmolen “de Fortuin”.
Nagenoeg alle pannenkoeken kunnen ook gluten-, lactose-, melkvrij gemaakt worden. Naast de heerlijke pannenkoeken worden er ook diverse kipgerechten geserveerd van klassieke tot pittige specialiteiten.
Tip! combineer dit gezellige eetplekje samen met het bakkerij museum!
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.