Restaurante de Ridderhof
Sfeervolle en smakelijke pannenkoekenbakkerij de Ridderhof in Hattem.
In de Ridderstraat in Hattem, tegenover het bakkerijmuseum, is een monumentaal pand omgetoverd in een sfeervolle en gezellige pannenkoekenbakkerij en kiprestaurant.
Vanaf het terras is er een uniek uitzicht over de uitgestrekte uiterwaarden van de IJssel.
De pannenkoeken worden op ambachtelijk wijze gebakken en worden vrijwel geheel bereid met verse ingrediënten en met meel van de streekmolen “de Fortuin”.
Nagenoeg alle pannenkoeken kunnen ook gluten-, lactose-, melkvrij gemaakt worden. Naast de heerlijke pannenkoeken worden er ook diverse kipgerechten geserveerd van klassieke tot pittige specialiteiten.
Tip! combineer dit gezellige eetplekje samen met het bakkerij museum!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Sinterklaas Surprises
Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaassurprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken. Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!
Wijkintochten Sinterklaas Zwolle 2025
Wij hebben de wijkintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!