Apollo 11 8+
Apollo 11 is een theatrale mix van spel, dans, muziek, standup comedy, poppenspel en animatietheater.
APOLLO 11 is een energiek en visueel spektakel met als stuwraket een liveband die dampende jaren zestig rock de zaal in pompt. Het is een theatrale mix van spel, dans, muziek, standup comedy, poppenspel en animatietheater.
Zes uitvoerenden (drie spelers en drie musici) brengen dit immense avontuur tot leven en springen razendsnel van plek naar plek: van Houston naar de maan, van The Oval Office naar de raket, van schoonheidssalon La Luna naar Ground Control, van Cape Kennedy naar de Pacific. Het is 16 juli 1969. Miljoenen mensen over de hele wereld zien de lancering van Apollo 11. Aan boord drie mannen: Neil Armstrong, Michael Collins en Buzz Aldrin. In drie dagen leggen ze 380.000 kilometer af en komen in een baan om de maan. Een paar uur later zet Neil Armstrong als eerste mens voet op de maan en spreekt de memorabele woorden: “That’s one small step for a man, one giant leap for mankind.
In 2019 is het precies vijftig jaar geleden dat Neil Armstrong als eerste mens op de maan stond. Ter ere van dit jubileum komt Unieke Zaken met APOLLO 11. Een voorstelling over de grootste en gevaarlijkste missie uit de geschiedenis van de mensheid, die begint met een inspirerende toespraak van Meneer de President en eindigt met de veilige landing in de Stille Oceaan. APOLLO 11 is een remake van onze succesvolle BUZZvoorstelling NAAR DE MAAN (2016).
Het Groot Zwols Kinderboekenfeest
De Kinderboekenweek wordt ieder jaar afgesloten met een groot feest in een van de culturele instellingen van Zwolle. Dat doen we afwisselend in poppodium Hedon, schouwburg Odeon en Stadkamer Centrum. Dit jaar gooit schouwburg Odeon zijn deuren open voor alle kinderen. Het is een feest waarvoor de culturele instellingen al voor het 5e jaar samenwerken en zo een vol programma aan activiteiten kunnen aanbieden. De Kinderboekenweek heeft altijd een thema. Dit jaar is dat Reis mee! Waarbij voertuigen centraal staan. We sluiten daarom ook af met de voorstelling APOLLO 11. Het is een spannende voorstelling over een heel bijzondere reis: een ruimtereis. Op zondag 13 oktober is er van 11.00 tot 14.00 uur nog veel meer te beleven rondom boeken en het thema van de Kinderboekenweek in de schouwburg, kom mee feesten!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Schouwburg Odeon
Blijmarkt 25
8011 ND Zwolle
Openingstijden
zo 13 okt13.00 tot 14.00 uur
Prijs
€ 12.50Toon op kaart
Meer inspiratie
Pietendorp Enkhuizen
Pepernoten, pakjes en plezier… beleef het in het Pietendorp 23, 29 en 30 november in het Zuiderzeedorp!
Wintermarkt De Huppe
Wintermarkt De Huppe | Met lokale producten, muziek, dans en winterse versnaperingen.
De Winterfair Gevangenismuseum
De Winterfair in Veenhuizen, ontdek samen een sfeer winterparadijs in het Gevangenismuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!
Haal je Pietendiploma: 26 opdrachten voor thuis
Over het dak lopen, pakjes inpakken, pepernoten bakken… De Pieten hebben het maar druk met de voorbereidingen voor het Sinterklaasfeest. Met deze vrolijke opdrachten kun je thuis testen hoe goed de pietenvaardigheden van jouw kind zijn. Heeft jouw piet-in-de-dop de opdrachten succesvol volbracht, dan ligt er een pietendiploma klaar.
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!