
Be Opera 6+
Be Opera is een muzikale belevenis voor het hele gezin. Ongemerkt kruipt de muziek in je oren.
Wat maakt opera zo bijzonder en wat gebeurt er als er gezongen en gespeeld wordt? Be Opera is een muzikale belevenis voor het hele gezin. Ongemerkt kruipt de muziek van verschillende componisten in je oren, om daar nooit meer weg te gaan.
Na het (inter)nationale succes van Be Bach en Be Mozart kon een vervolg niet uitblijven. Be Opera is een samenwerking tussen Ton Meijer, sopraan Marijje van Stralen en De Nationale Opera. De unieke combinatie van gerenommeerde musici en Ton Meijer is ontstaan uit de gezamenlijke wens het genre en repertoire op een laagdrempelige manier over te brengen. Vol humor en drama vertelt Ton over zijn liefde voor en de geschiedenis van de opera, terwijl verschillende musici en zangers de muziek vertolken. Het publiek helpt Ton zingend en spelend met zijn coming-out als opera gek!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Inspiratiefestival Zwolle
Inspiratiefestival “de kracht van het kleine” bij de Nooterhof voor jong en oud. Komen jullie ook?
Graven 8+ | Zwolse bodem
Graven is een avontuurlijke verteltheater voorstelling over vriendschap en het omgaan met verdriet.
Pompoenerie Wezep | Giant Pumpkins
Pompoenen, van gigantische pompoenen tot lekkere eetbare pompoenen bij Pompoenerie in Wezep.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst, herfst wat heb je te koop? Zoek de herfst Big-5
Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?
13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!