Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De avonturen van Dik & Pier

De avonturen van Dik & Pier

Twee grote kerels met allerlei instrumenten. Ze zingen uit volle borst, en meezingen mag. Een verhaal met vrolijke én serieuze liedjes. Voor kinderen 7+ en voor iedereen!

Dik en Pier zijn beste vrienden en wonen bij elkaar in de straat. Ze zijn altijd samen. Ze kletsen, spelen en lachen. Dik stelt Pier gerust als hij bang is in het donker. Pier troost Dik als hij verdrietig is dat zijn hondje er niet meer is. En elke dag maken Dik en Pier muziek. Ze zingen uit volle borst en spelen daarbij op hun gitaar, mandoline, piano, ukelele, accordeon, marimba en djembé. Telkens als het lekker gaat komt de boze buurman klagen en roept dat het stil moet zijn in een nette straat.

Muzikaal hebben Dik & Pier het werk van Tom Waits als basis genomen. De organische en pure liedjes van Waits lenen zich uitstekend als muzikaal uitgangspunt. Tekstueel hebben zij zich laten inspireren door de prachtige kindergedichtenbundels van Theo Olthuis (bekend van o.m. Sesamstraat, Klokhuis en Koekeloere).
Dick Dijkman en Pyr Tilma zijn beiden al jaren actief in de muzikale en theatrale scene van Nederland. Zij speelden in verschillende popbands en bij jeugdtheatergezelschappen waaronder de muziektheatergroep

Kom van het dak af band en de muzikale cabaretgroep Enge Buren.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Schouwburg Odeon

Blijmarkt 25

8011 ND Zwolle

Mail direct

Mail direct naar Schouwburg Odeon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stoep Rommelmarkt

Stoep rommelmarkt door de Zeeheldenbuurt. Komen jullie ook struinen en snuffelen tussen de spullen?

Open Dag C.I.C.K. & proeflessen

Zaterdag 22 augustus is de open dag van de C.I.C.K. Musicalschool en de Zwolse Muziekschool.

Opendag Brandweer Zwolle

Taaaatuuu! Er is een Open dag bij Brandweer Zwolle in de kazerne op de Marsweg!

Bloemencorso in Vollenhove

Kom naar de kleurrijkste dag van het jaar! | Bloemencorso Vollenhove

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!

Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!