Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familieconcert

Zing en dans mee met de houtblazers! Wat een vrolijk familieconcert! | Hans & Grietje 4+

Helaas vanwege de coronamaatregelen is dit geannuleerd.

Zing en dans mee met de houtblazers! Wat een vrolijk familieconcert! Vijf houtblazers van Phion en twee acteurs vertellen het beroemde sprookje van Hans en Grietje.

Een spannend verhaal vol bekende kinderliedjes en volkswijsjes. En alle kinderen mogen meezingen en dansen. Een heerlijke middag voor jong en oud, met projecties van kunstenares Cynthia Borst, in de theaters in Gelderland en Overijssel. Een feest vol fantasie en verbeelding voor jong en oud. Wie heeft er als kind niet gegriezeld bij de gedachte aan de boze heks, nagels gebeten van spanning of Hans en Grietje de weg naar huis wel zouden vinden of gedroomd van een huis van snoep? Het familieconcert Hans en Grietje is gebaseerd op de opera Hänsel und Gretel van de Duitse componist Humperdinck.

Levensgrote projecties
Met diverse kinderliedjes en herkenbare volkswijsjes zingen en vertellen Hans en Grietje, samen met vijf houtblazers, over hun avonturen in het grote bos. Alle kinderen mogen meezingen en dansen op de vrolijke klanken van fluit, hobo, klarinet, fagot en hoorn! Met de levensgrote projecties van kunstenares Cynthia Borst komt de sprookjeswereld helemaal tot leven. En soms zelfs zo dichtbij, dat je het bijna aan kunt raken…

Samen met de Nederlandse Reisopera en Phion is dit feestelijke en vrolijke kinderconcert ontstaan.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Schouwburg Odeon

Blijmarkt 25

8011 ND Zwolle

Openingstijden zo 20 dec
14.00 tot 14.50 uur
Mail direct

Mail direct naar Schouwburg Odeon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

101 Dalmatiërs de musical

Een hartverwarmende familiemusical met heerlijke songs, poppenspel en heel veel humor!

Avond intocht Vaassen

Prachtige en spannende avondintocht van Sinterklaas in het kasteeldorp Vaassen.

Sinterklaas intocht Zwolle

De grote Sinterklaasintocht van Zwolle 2026! Met nieuwe route. Ontdek hem hier.

Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen

Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!

14x herfstknutselen met herfstschatten

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Sint Maarten, het lichtjesfeest!

Dat kinderen op 11 november massaal in Zwolle de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest? 

Sinterklaasintocht 2026 in en om Zwolle

Hij  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!