Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klank 2+

Een verrassende zoektocht naar de reis die de klank aflegt.

Een verrassende zoektocht naar de reis die de klank aflegt.

Van trilling naar muziek, van brabbeltaal naar zang.
Zoals klank van de moederstem resoneert in het kind, gaan een danseres en een zangeres op zoek naar de weerklank in elkaar en in het decor.
Ze komen samen in beweging in een klankrijke dans die het jonge publiek doet mee trillen.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Schouwburg Odeon

Blijmarkt 25

8011 ND Zwolle

Openingstijden wo 23 okt
14.00 tot 15.00 uur
Prijs € 12.50
Mail direct

Mail direct naar Schouwburg Odeon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zwolse Lichtparade op 11 november: loop mee!

De Zwolse Lichtparade komt er weer aan: een muzikale optocht met prachtige lichtobjecten

Bing 1+ | Een dagje uit

Bing, de start van een vrolijk avontuur waar het nodige mis gaat in het park maar alles komt goed.

Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!

VO-LU-ME 1,5 jaar

Een eerste kennismaking met theater waarbij er lekker samen gespeeld mag worden in de knusse tent.

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs

Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle

Hij  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief