
Speelbos Lemelerberg
Terug naar het overzichtBoven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!
Echt en avontuurlijk buitenspelen kan hier heel gaaf bovenop de Lemelerberg. Op grote hoogte beleef je hier de gaafste avonturen. Bijvoorbeeld in het speelbos ‘Het hol van de Leeuw’. Dé leukste buitenspeeltuin in Overijssel. Leuk om te combineren met de kinderwandelroute over de Lemelerberg Spoor van de Leeuw.
In deze buitenspeeltuin klim je naar een hoge boomstoel, zwaai aan touwen, verstop je in de boomhut of kruip door rioolbuizen. Moe van het spelen? In het bos hangen hangmatten waar je lekker in kunt liggen. Het speelbos is leuk voor kinderen van 4 tot 12 jaar.
Klik op de roze website button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Lees meer

De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!
Lees meer

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Lees meer

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Lees meer