Minecrafttoernooi 2019
Minecrafttoernooi 2019: verdwenen gebouwen
Tien bekende maar verdwenen gebouwen in Zwolle zijn uitgekozen om na te bouwen in Minecraft.
Op woensdagmiddag 19 juni van 15.30 – 16.30 uur is de aftrap in Stadkamer waar je uitleg krijgt over het toernooi en de gebouwen.
De beste, mooiste, leukste bouwwerken worden op zaterdag 14 september tijdens Open Monumentendag 2019 gepresenteerd.
Save the date!
Op woensdag 26 juni of 3 juli van 15.00 tot 16.30 uur kun je bij het Historisch Centrum Overijssel informatie krijgen over jouw gebouw, zodat je het zo goed mogelijk kunt nabouwen. Opgeven voor deze bijeenkomst kan tijdens de aftrap op 19 juni.
Op donderdag 27 juni van 15.00 tot 16.30 uur is er een leuke Minecraft LANparty in Stadkamer. Hier kunnen 20 kinderen aan meedoen (vol = vol). Opgeven voor de LANparty kan tijdens de aftrap op 19 juni.
Hieronder kun je je aanmelden voor het Minecraft toernooi, dit kan t/m 16 juni.
Het toernooi is voor jeugd van 6 t/m 15 jaar.
Als jij je hebt aangemeld krijg je van ons meer informatie over tijdstippen en locaties.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Stadkamer Centrum
Zeven Alleetjes 1a
8011 CV Zwolle
Openingstijden
15:30 - 16:30 uur Woe 19 juniToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe
Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.
Naar het circus in de zomer!
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x zomervakantie tips & activiteiten in en om Zwolle
Eropuit in de zomervakantie. Het is (bijna) zover! Een heerlijke periode om samen met je (klein)kinderen op pad te gaan. Er is zoveel leuks te beleven in en rondom Zwolle! Wij hebben een 20x toppers voor jullie op een rijtje gezet! Benieuwd?
7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!
Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!
5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen
Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!