Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paaseieren zoeken

Op tweede Paasdag organiseren Park & Bistro de Stadshoeve voor de tweede keer het paaseieren zoeken !

Op tweede Paasdag organiseren Park & Bistro de Stadshoeve voor de tweede keer het paaseieren zoeken op het park.

Ze bieden dit jaar drie zoekrondes aan: om 10:30 uur, om 11:15 uur en om 12:00 uur en tijdens elke ronde kunnen alle leeftijden t/m 12 jaar op zoek gaan naar de verstopte eieren. Er zijn separate zoekgebieden voor kinderen t/m 3 jaar, van 4 t/m 7 jaar en van 8 t/m 12 jaar.

Kaarten zijn in de voorverkoop te koop voor €2,50 en op de dag zelf voor €3. Per zoekronde hebben we een beperkt aantal kaarten te koop, dus wees er snel bij, want OP=OP.

In de bistro is ook een kleurplaat beschikbaar die kinderen kunnen inkleuren en uiterlijk op maandag 22 april voor 10 uur kunnen inleveren. Voor de mooiste kleurplaat hebben we nog een mooie prijs beschikbaar! De winnaar wordt 22 april bekend gemaakt.Naast het paaseieren zoeken zal er ook kunnen worden geknutseld en is er de mogelijkheid om voor €1 je gezicht te laten schminken door de medewerkers van Doomijn, waarvan de opbrengst geheel naar de Stadshoeve gaat.

Zij gaan er een gezellige ochtend van maken en hopen veel van jullie te zien!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Stichting de Stadshoeve

Oude Wetering 13

8043 MV Zwolle

Openingstijden 2e paasdag
Mail direct

Mail direct naar Stichting de Stadshoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Voorstelling: Werktuig het Hoorspel

Kerstvakantietip! Een voorstelling waar niets is wat het lijkt, maar alles echt klinkt!

Boeren en tuinders pakken winters uit!

Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!

Een kast vol goochelverhalen

De Eendracht in de Hofvlietvilla is het decor voor deze toffe kindervoorstelling!

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x creatief met kerstballen

Nu we dit jaar Kerst vooral thuis vieren, willen we het huis extra in kerstsfeer brengen. Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 21 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.

Cadeautip voor iedereen die zwanger is: Mijn Baby Buikje

Leg je zwangerschap vast in een persoonlijk 3D-zwangerschapsbeeldje. Leuk voor jezelf of als cadeau! Iedere zwangerschap is anders, maar elk lichaam doet iets wonderlijks. Met een 3D-beeldje bewaar je de herinnering voor nu en later.

De leukste kerstmarkten in en om Zwolle 2025

Warme chocomel, fijne kerstmuziek, een dik pak sneeuw en alvast verse oliebollen van de Stadsbakker! Ons gezin is dol op de kerst! En nee, het is niet te vroeg om erover te beginnen en het is al helemaal niet te vroeg om inkopen te doen. Daarvoor hoef je ook echt niet de grens over of naar een andere grote stad! Regio Zwolle heeft genoeg te bieden! Op deze plekken rondom Zwolle vind je dit jaar een kerstmarkt:

Zelfgemaakte kerstkaarten

De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! En hoe gezellig om hem samen te maken en te versturen, daar worden de ontvangers gegarandeerd vrolijk van! Wij gingen alvast samen met de kindjes aan de slag en verzamelde 14 creatieve, maar vooral super makkelijke ideeën om samen met kinderen de kerstkaarten te maken.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >