
Subtropisch zwembad Wezep
Heerlijk vertoeven met het gezin in een modern subtropisch zwembad met veel speel- en zwemplezier!
De watertemperatuur ligt er constant rond de dertig graden en vanwege de hoogteverschillen is het er heerlijk om te zwemmen of op het dooie gemak rond te drijven. Het bad is voorzien van massagestralen en mondt uit in een ontspannend bubbelbad. Als je kids liever snelheid verkiezen, kunnen zijn zelf zich overgeven en mee laten voeren door de supersnelle stroomversnelling. Voor even een frisse neus kan je naar buiten zwemmen met bubbelbank.
Van glijbaan, peuterbad tot een heerlijke waterspeeltuin met mooi weer. Hier kan je een hele dag vertoeven met het gezin!
Nieuwsgierig naar het zwembad? Klik op de “roze” button!
Tip! Zij geven hier ook zwemlessen!
Subtropisch zwembad de Veldkamp
Oude Keizersweg 2
8091 BR Wezep
Openingstijden
Zie website zwembad!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!
Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!