Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Een leuk avondje uit 8+

Een gefluisterde musical over alles wat er ingewikkeld is in ons leven

In deze musical krijgen pech, verdriet, angst, schaamte, jaloezie en eenzaamheid allemaal hun eigen spetterende shownummer. De spelers dansen en zingen alsof hun leven er vanaf hangt. Maar helaas kan niet iedereen mee doen. Aan de zijlijn broeit er ook wat. Best lastig om uit te leggen wat dat precies is. Beetje onduidelijk allemaal. Maar wat gebeurt er nu? Wordt daar stiekem de show gestolen? Houd de dief!

Een leuk avondje uit is de nieuwe familievoorstelling van Theater Artemis, hetpaleis en Het Zuidelijk Toneel. Twee jaar geleden bundelden deze gezelschappen hun krachten voor Het eind van het begin van het einde. Met die voorstelling slaagden ze er ternauwernood in de verbeelding van de ondergang te redden. Zoveel onzekerheid en verwarring kunnen ze geen tweede keer aan. Daarom trekken ze voor Een leuk avondje uit alle registers open.

“Een leuk avondje uit van Theater Artemis is een aanrader voor wie méér wil dan een leuk avondje uit” – DeMorgen

Reserveren? Klik op de roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater de Spiegel

Spinhuisplein 25

8011 ZZ Zwolle

Openingstijden wo 4 jan
19.30 uur
Mail direct

Mail direct naar Theater de Spiegel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?

Lammetjesdag en feest Sprengenberg

Lammetjesfeest op de Sprengeberg. Komen jullie ook?

Alles is Familie. Ter Borch thuis in Zwolle

In ANNO Stadsmuseum Zwolle stap je binnen in het woonhuis van de beroemde familie Ter Borch.

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paastakken, maar net even anders!

Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het  Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Laat je vooral inspireren door onze vrolijke paaseieren!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief