Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uniek!

Op deze unieke locatie bevindt zicht een Theeschenkerij. Ideale tussenstop als je met de kids!

Het fiets- en voetveer “t Kleine Veer tussen Zwolle en Hattem is de  ideale verbinding voor fietsers en wandelaars. Velen zijn blij verrast wanneer ze de Theeschenkerij ontdekken bij de aanlegsteiger aan de Hattemse aanlegsteiger.

Terras aan de IJssel
Vanaf mei tot en met half oktober kun je – op zondag – op hun terras genieten van een lekker kopje thee of koffie, glaasje sap en een kleine versnapering.

De unieke locatie aan de oever van de IJssel maakt van Oldeniel een heerlijke plek voor gewoon genieten van de natuur of als rustpunt tijdens uw fiets- of wandeltocht.

Iedere laatste zondag van de maandis het extra leuk op ons terras: dan organiseert Oldeniel kleinschalige culturele evenementen. 
Nieuwsgierig? Klik op de “roze website button”

Theeschenkerij Oldeniel

Hattem

Openingstijden Vanaf mei tot en met half oktober kun je - op zondag - op ons terras genieten
Mail direct

Mail direct naar Theeschenkerij Oldeniel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.

Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 18 oktober 2025 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.

TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes

Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief