
Theetuin de Stokte
Uniek gelegen theetuin in het buitengebied van Dalfsen. Naast lekker eten en drinken veel speelplezier!
Dalfsen heeft een unieke theetuin, gelegen in het buitengebied, temidden van fiets- en wandelroutes. Hier kun je genieten van lekker eten en drinken, rust en het uitzicht.
Buiten het seizoen kan je ook het hele jaar terecht in hun theeschenkerij voor een high tea, een creatieve workshop, familie-, verjaardags- en vrijgezellenfeesten, ook geschikt als vergaderlocatie.
Ze hebben ook een speeltuintje, met 2 schommels, een trampoline en als absolute blikvanger ons varken……. Om en op het erf grazen koeien, schapen en 2 dwerggeitjes, Je zou het niet zeggen maar het zijn zusjes en verder hebben ze 5 kippen. En als je geluk hebt, zie je een ree voorbij komen, buizerds, vlinders, konijnen en de bonte specht.
Biologisch, fairtrade en streekproducten zijn de kernwoorden!
Nieuwsgierig? Klik op de “roze website button” voor meer informatie!
Theetuin De Stokte
De Stokte 2
7722 VD Dalfsen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes
Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!
Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.
Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 18 oktober 2025 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.