Villa Suikerberg
Lunchcafe Villa Suikerberg
Wat een plaatje! Villa Suikerberg is gevestigd in een prachtig gerestaureerd pand.
Bij dit familiebedrijf kun je terecht met de kids voor een lekker sapje, huisgemaakte appelgebak of een heerlijke lunch, high tea of high bite.
Villa Suikerberg heeft een ruim terras in de zon met een prachtig uitzicht midden in stad! Het is een gezellige plek om bij elkaar te komen. En de locatie is top!
Tip! Villa Suikerberg ligt naast museum de Fundatie. Ideaal om samen te combineren!
Villa Suikerberg
Potgietersingel 1A
8011 NA Zwolle
Openingstijden
Dinsdag tot en met vrijdag: vanaf 09.00 uurZaterdag en zondag: vanaf 10.00 uur
Prijs
Zie menukaart.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf sneeuw!
Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!