Boerderij de Schellerhoeve
Spelen en speuren op wijkboerderij de Schellerhoeve.
De Schellerhoeve is een wijkboerderij op een prachtplek: in de IJsselzone aan de rand van Zwolle-Zuid. Deze relatief nieuwe boerderij biedt een grote diversiteit. Er zijn veel dieren, groot en klein, maar ook tuinen zijn prachtig en leerzaam!
Daarbij is er volop ruimte om te spelen, te picknicken en te speuren.
In het multifunctionele gebouw is een stal en een ontmoetingsruimte, maar ook een peuterspeelzaal en een buitenschoolse opvang. Deze kinderopvang wordt verzorgd door Doomijn van Travers.
Wijkboerderij de Schellerhoeve
Schellerpark 101
8017 NZ Zwolle
Openingstijden
Maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.Zaterdag en zondag van 14.00 tot 16.00 uur.
Prijs
Toegang is gratis.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.
Kidsprooftip! De Groene Karavaan reist door Overijssel, zorg dat je samen met de kids er bij bent!
Aanrader! Kennen jullie de Groene Karavaan al? Deze reist door Overijssel. Samen met de kids kan je deelnemen aan workshops, natuurwandelingen en andere natuuravonturen. Hoe leuk is dat? Pak je agenda er maar even bij, hieronder zie je wat jij samen met de kids kan doen, ga voor groen! :)