Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Winterfeest voor de vogels

Zorg jij voor een winterfeest voor de vogels? Kom dan naar de Kindermiddag Vogelfeest, Verwen de Vogels.

Zorg jij voor een winterfeest voor de vogels? Kom dan naar de Kindermiddag Vogelfeest, Verwen de Vogels in de Winter op woensdag 29 januari bij Bezoekerscentrum De Wheem, georganiseerd door Landschap Overijssel! Van 14.30 tot 16.30 uur leren kinderen van 6 tot 12 jaar alles over het verwennen van vogels in de winter. Wat eten vogels in deze koude maanden en hoe kun jij ze helpen om goed door de winter te komen? Vooraf aanmelden is noodzakelijk.

Maak Lekkere Snacks
Samen gaan we voederhangers maken van natuurlijke materialen en pindapoppetjes, die je daarna in je tuin kunt ophangen. Het beste deel? Je kunt thuis lekker warm zitten en zien welke vogels jouw zelfgemaakte snacks komen smullen! De vogels zullen je dankbaar zijn voor deze verwennerij!

Meer info via de roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum De Wheem

Oud Avereest 22

7707 PN Balkbrug

Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!

Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!

10x Spetterende openluchtbaden op een rij. Veel zwem plezier!

Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij alle openluchtbaden rondom Zwolle voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal?

14x De leukste terrassen voor ouders & kids

Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!

Zomerse DIY-tips!

Joehoe! Het is zomer! Tijd voor bikini’s, strand, lekker met water spelen en bbqen. Ik kan altijd enorm genieten van de vrolijke kleuren, de lange avonden en de zomerse gerechten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief