Klimmen als sport!
Klimmen als sport? Bij Yosemite kan dat natuurlijk gewoon! Kom bij de Jeugd Klimclub "The Wallbugs"!
Tijdens de trainingen komen niet alleen de basisbeginselen van de klimsport aan de orde, maar tevens wordt er aandacht besteed aan de verschillende klimtechnieken, zodat het klimniveau steeds verder verbetert.
De jeugdklimmers die op wedstrijd-niveau klimmen kunnen op uitnodiging deel uit maken van het Yosemite Wedstrijdteam. De jeugd wordt begeleidt door professionele trainers van ons klimcentrum.
Ben jij tussen de 5 en de 18 jaar, kijk dan naar de verschillende Wallbugs groepen via de “roze website button”.
Yosemite Klim & Outdoorcentrum
Van der Heydenstraat 8
8014 ZZ Zwolle
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!