Openluchtbad ’t Harde
Zwembad de Hokseberg is het leukste openluchtzwembad van de Noord Veluwe!
Let op! Vanaf 1 juni weer open!
Zwembad de Hokseberg is het leukste openluchtzwembad van de Noord Veluwe. Alle zwem-, duik-, spring-, spetter- en dobberliefhebbers zijn hier van harte welkom.
Diverse baden met glijbanen.
Ze beschikken over een kiosk waar koude en warme dranken te krijgen zijn. Net als snoep en warme snacks.
Het winkeltje op ons zwembad wordt gepacht door broodjeshuis de Elburger uit Elburg.
Kortom een heerlijk openluchtzwembad! Nieuwsgierig naar de openingstijden? klik op de website button!
Zwembad de Hokseberg
Wolkamerweg
8084 't Harde
Openingstijden
Zie website!Prijs
Kinderen t/m 2 jaar gratisEntreeprijs € 4,30
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
Ommermars Natuur speeltuin Ommen
Favoriet van ons! Spelen en struinen in de natuur! Dat kan in de Ommermars.
Blotevoetenpad Cannenburch
Schoenen uit en gaan! Lekker met de voetjes door de modder op het Blotevoetenpad van Kasteel Cannenburch.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.
Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 26 september 2026 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.
Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!
Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!