Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles Vrolijkheid

Zed en Sop zwemles bij zwembad de Vrolijkheid in Zwolle.

Zwemmen is leuk! Leren zwemmen tijdens een groot onderwateravontuur is nog veel leuker! Samen met Zed de haai en Sop de zeester beleven kinderen de spannendste avonturen tijdens de zwemlessen. Alle avonturen staan beschreven in een paspoort dat kinderen samen met een prachtige schatkist krijgen bij aanvang van de zwemles. Gaandeweg worden er edelstenen en zegels verdiend, kinderen worden beloond zodra ze weer een belangrijke stap hebben gemaakt.

Met reguliere zwemles behaalt je kind in zijn of haar eigen tempo de zwemdiploma’s A, B of C in zwembad de Vrolijkheid. Nieuwsgierig naar de tarieven en tijden?
Klik dan op de “paarse” button voor directe link naar website.

Zwembad De Vrolijkheid

Ossenkamp 7

8024 AG Zwolle

Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Vrolijkheid

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle

Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

35 tips voor Hemelvaart, wat gaan jullie doen?

Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben wij een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden. Vrolijke Hemelvaartsdag!

De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.

Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief