Zwemles in Zwolle
Zwemles in Zwolle bij zwemschool van Goor in zwembad van de Hogeschool Windesheim.
Voor hun staat niet het zwemdiploma maar uw kind centraal. Daarom leren de kinderen zwemmen in kleine groepjes. De groepjes hebben hun eigen lesgever die met de kinderen meegaat in het water. Vooral de eerste lesperioden is dat erg belangrijk. Spelenderwijs worden kinderen vrijgemaakt van eventuele angst voor water. Daarna worden de zwemslagen aangeleerd en leren de kinderen zich redden in allerlei situaties in en om het water. Als de kinderen gaan afzwemmen beschikken ze over een prima vaardigheid en zelfredzaamheid die duurzaam is en daarmee over een hoog veiligheidsniveau.
Zij werken met officiële, door de overheid erkende zwemdiploma’s. Dit zijn landelijke A-B-C en zwemvaardigheid-diploma’s.
Meer weten? Klik op de “roze” website button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!
TIP! Een regenachtige redden in de vakantie?
Daar is het weer, het typisch Nederlandse regenachtige weer waar we allemaal bekend mee zijn. Maar laat de regen je humeur niet verpesten! Het is tijd om de kids op te vrolijken met een geweldig dagje uit waar ze dol op zullen zijn. Ontdek hier de leukste eropuit binnen tips samen met de kids!
Voorjaarsvakantie uitjes rondom Zwolle! Wat gaan jullie doen?
De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.