Zwemles in Zwolle
Zwemles in Zwolle bij zwemschool van Goor in zwembad van de Hogeschool Windesheim.
Voor hun staat niet het zwemdiploma maar uw kind centraal. Daarom leren de kinderen zwemmen in kleine groepjes. De groepjes hebben hun eigen lesgever die met de kinderen meegaat in het water. Vooral de eerste lesperioden is dat erg belangrijk. Spelenderwijs worden kinderen vrijgemaakt van eventuele angst voor water. Daarna worden de zwemslagen aangeleerd en leren de kinderen zich redden in allerlei situaties in en om het water. Als de kinderen gaan afzwemmen beschikken ze over een prima vaardigheid en zelfredzaamheid die duurzaam is en daarmee over een hoog veiligheidsniveau.
Zij werken met officiële, door de overheid erkende zwemdiploma’s. Dit zijn landelijke A-B-C en zwemvaardigheid-diploma’s.
Meer weten? Klik op de “roze” website button!
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!