Zwemles in Zwolle
Zwemles in Zwolle bij zwemschool van Goor in zwembad van de Hogeschool Windesheim.
Voor hun staat niet het zwemdiploma maar uw kind centraal. Daarom leren de kinderen zwemmen in kleine groepjes. De groepjes hebben hun eigen lesgever die met de kinderen meegaat in het water. Vooral de eerste lesperioden is dat erg belangrijk. Spelenderwijs worden kinderen vrijgemaakt van eventuele angst voor water. Daarna worden de zwemslagen aangeleerd en leren de kinderen zich redden in allerlei situaties in en om het water. Als de kinderen gaan afzwemmen beschikken ze over een prima vaardigheid en zelfredzaamheid die duurzaam is en daarmee over een hoog veiligheidsniveau.
Zij werken met officiële, door de overheid erkende zwemdiploma’s. Dit zijn landelijke A-B-C en zwemvaardigheid-diploma’s.
Meer weten? Klik op de “roze” website button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!