Bosbad Putten
In Bosbad Putten kun je binen als buiten zwemmen en er is een gave wildwaterbaan!
In dit zwembad waan je je op een tropisch eiland! In een tropisch temperatuur zwem je langs palmbomen, roetsj je van verschillende glijbanen en kun je tijdens het disco zwemmen je dansmoves in het water laten zien!
Zodra de temperaturen stijgen, opent Bosbad Putten het verwarmde buitenbad. Ga het avontuur aan op de zestig meter lange glijbaan! Of kom tot rust op het gezellige terras van het restaurant. Heel gaaf: Er is een en hele toffe Wildwaterbaan waar je zowel binnen als buiten vanaf kan glijden!
En wist je dat er kunt waterfietsen en of kanoen?
Klik voor openingstijden of om alvast een plekje te reserveren op de roze websitebutton.
Uiteraard is Bosbad Putten ook een accommodatie waar kinderen leren zwemmen.
En je kunt er ook leuk je kinderfeestje vieren!
Tip: Iets verderop kun je heerlijk wandelen op de Ermelosche heide en de schapen bezoeken bij Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo.
Bosbad Putten
Zuiderveldweg 6
3881 LJ Putten
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Nieuw
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Onze favoriete uitjes in Zeist met kids
Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.