Legmeermanege Amstelveen
Paardrijden voor jong en oud in een professionele en gezellige omgeving in Amstelveen!
De Legmeermanege is een manege in het hart van Amstelveen. Een klein stukje natuur midden in Amstelveen.
Je kunt hier terecht voor groeps- en privélessen, voor beginners en gevorderden. De paarden, gezelligheid, professionaliteit en gemoedelijkheid staan hier vooraan.
Je bent altijd van harte welkom om vrijblijvend eens te komen kijken!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: bekijk ook eens ons overzicht van kindvriendelijke restaurants in Amsterdam!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kidskunstlab Bandjesbende
Maak kennis met instrumenten, liedjes schrijven en muziek in de workshopserie bij OCCII Kinderpret.
Nieuw
Creatieve workshops in Weesp
Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!