Legmeermanege Amstelveen
Paardrijden voor jong en oud in een professionele en gezellige omgeving in Amstelveen!
De Legmeermanege is een manege in het hart van Amstelveen. Een klein stukje natuur midden in Amstelveen.
Je kunt hier terecht voor groeps- en privélessen, voor beginners en gevorderden. De paarden, gezelligheid, professionaliteit en gemoedelijkheid staan hier vooraan.
Je bent altijd van harte welkom om vrijblijvend eens te komen kijken!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: bekijk ook eens ons overzicht van kindvriendelijke restaurants in Amsterdam!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Kidskunstlab Bandjesbende
Maak kennis met instrumenten, liedjes schrijven en muziek in de workshopserie bij OCCII Kinderpret.
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie
Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!