Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

MIMIK – filmhuis & theater

Kom naar een film- of theatervoorstelling in MIMIK in Deventer!

MIMIK is een fantastisch -nieuw- theater in Deventer. Ze hebben hier maar liefst vier filmzalen en een mooie theaterzaal. Op woensdag, in de weekenden en de vakanties draaien ze hier de leukste kinderfilms. Ook is er regelmatig een theatervoorstelling voor kinderen te zien. De kinderen kunnen voorafgaand aan de voorstelling knutselen en in de vakanties organiseren ze leuke activiteiten. Deze vind je in onze Uitagenda.

Honger of dorst gekregen? In café Hier kan je heerlijk lunchen, dineren of gewoon iets drinken met wat lekkers. Op de eerste verdieping vind je DAAR, met een balkon met prachtig uitzicht over de IJssel.

Tip: Woon je niet in Deventer? Parkeer dan gratis op de Worp en neem het pontje over de IJssel. Je komt direct voor de deur van MIMIK uit!

Het programma vind je via de roze button!

Binnenkort een jarige thuis? Bekijk dan alvast onze kinderfeestjes overzicht!

MIMIK

Achter de Muren Vispoort 8 -10

7411 SL Deventer

Mail direct

Mail direct naar MIMIK

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kroon op de taart bij CODA

Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

22x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!