Atelier De Boog
Lekker creatief bezig zijn, knutselen voor kinderen van 6 tot 9 jaar en van 10 tot 12 jaar.
Woensdagmiddag is knutselmiddag bij De Boog coaching & creativiteit.
Je kunt vrij werken met verschillende materialen. Je maakt een kunstwerk op je eigen manier en krijgt hierbij tips en aanwijzingen.
Je gaat ontdekken wat je bijvoorbeeld met klei kunt maken, je leert werken met collages, stoffen en verf.
Je leert hoe je hout bewerkt en hoe je van recycle materiaal verrassend mooie dingen kunt maken!
Eerst een gratis proefles volgen is mogelijk! Kijk snel op de website voor meer informatie
Op zoek naar nog meer leuke creatieve activiteiten in Arnhem? Kijk dan eens bij de rubriek Clubjes op Kidsproof Arnhem!
De Boog coaching & creativiteit
De Brink 13
6842 AT Arnhem
Openingstijden
Woensdag 13.00-14.00 (6/9 jaar) en van 14.30-15.30 (10/12 jaar)Prijs
50 euro voor 8 lessen inclusief materiaal, drinken en wat lekkers
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fiens favoriete theatervoorstellingen
Samen naar het theater… dat blijft iets magisch. In Musis & Stadstheater Arnhem zit je deze winter goed, want kinderdirecteur Fien van Viegen tipt vier mooie familievoorstellingen.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De 12 leukste herfst- en winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.