Dance2it
Wil je dansen op de beste beats van de nieuwste hits? Kom dan naar hip-hop les!
De sport danslessen van Dance2it worden gegeven in de grote zaal van het bekende popcentrum de Jacobiberg in Arnhem.
Het is een hele stoere maar tegelijkertijd ook prettige omgeving met een geweldige geluidsinstallatie en spiegelwand. De lessen worden gegeven door een enthousiaste groep professionals die dagelijks werken met jonge mensen.
Je kunt vanaf 11 jaar beginnen met hip-hop. De les begint altijd met een warming-up. Vervolgens worden er hip-hop dansen aangeleerd op de nieuwste hits. De les eindigt weer met een cooling down.
In het centrum is een gezellige wachtruimte aanwezig met eigen koffie- en frisdrankautomaat zodat je ouders daar even rustig kunnen wachten tijdens de les. Iedere nieuwe leerling mag 1 gratis proefles volgen.
Nieuwsgierig geworden, kijk dan vlug op de website!
Wil je weten welke clubjes er nog meer zijn in Arnhem?
Dance2it
Thomas A Kempislaan 15
6822 LR Arnhem
Openingstijden
Dinsdag 19:00–19:50Prijs
4,40 euro per lesToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!