Karate
Wil je ook zo goed worden als Karate Kid? Kom dan naar Karate les bij Sportschool Milder.
Kom jij ook lekker sporten bij Sportschool Milder?
Tijdens de karatelessen leer je je niet alleen te verdedigen maar het is ook nog eens hartstikke goed voor je motoriek, concentratie en oriëntatievermogen!
Je wordt er ook nog eens lekker fit van.
Bij Sportschool Milder mag je vanaf 5 jaar karate leren en er wordt lesgegeven op verschillende locaties in Arnhem.
Wil je weten waar? Klik dan op de roze button!
Zoek je nog een leuk idee voor je volgende kinderfeestje? Wij hebben de leukste kinderfeestjes alvast voor je verzameld!
Sportschool Milder
Dunoweg 2
6825 ED Arnhem
Openingstijden
zie website voor roosterPrijs
afhankelijk van aantal trainingen per week
															
									
									
										Mail direct									
								
								
								
																
								
									
									
										Telefoonnummer									
								
														
					Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
	7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
	Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
	23x Sinterklaas thuis vieren
Op zaterdag 15 november vaart Sinterklaas Nederland binnen met zijn stoomboot. Vanaf die tijd zullen er weer veel leuke Sinterklaas uitjes worden georganiseerd. Ook thuis zijn er een heleboel manieren om een superleuk sinterklaasfeest samen te vieren. Bekijk onze tips hier!