Zwemmen in Elst
Even oefenen voor je diploma of gewoon lekker spetteren?
Zwembad de Helster in Elst is een wat kleiner zwembad, met een wedstrijdbad, een recreatiebad en voor de allerkleinsten een peuterbadje.
De temperatuur van het water is aangenaam, het recreatiebad is standaard 31.5° C, het wedstrijdbad 30° C, en de whirlpool 35° C.
Niet onbelangrijk, ze hebben een 38 meter lange glijbaan, een wildwaterkreek met stroom-versnelling, jetstreams en meer!
Na het zwemmen kun je nog lekker even wat drinken in Sportcafé de Oase.
Via de roze button kun je de openingstijden bekijken.
Nog opzoek naar leuke kinderwinkels? Wij hebben de leukste alvast voor je op een rijtje gezet!
Sportcentrum de Helster
Schubertstraat 1
6661 AW Elst
Openingstijden
zie website voor roosterPrijs
3,50 euro
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Lasergamen met je gezin
Een avontuurlijk uitje voor het hele gezin: kom lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord.
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Nieuw: Climbing Network
Samen klimmen? Boek een proefles voor het hele gezin bij Climbing Center Arnhem en Bouldergym Arnhem.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!