Zwemmen in Elst
Even oefenen voor je diploma of gewoon lekker spetteren?
Zwembad de Helster in Elst is een wat kleiner zwembad, met een wedstrijdbad, een recreatiebad en voor de allerkleinsten een peuterbadje.
De temperatuur van het water is aangenaam, het recreatiebad is standaard 31.5° C, het wedstrijdbad 30° C, en de whirlpool 35° C.
Niet onbelangrijk, ze hebben een 38 meter lange glijbaan, een wildwaterkreek met stroom-versnelling, jetstreams en meer!
Na het zwemmen kun je nog lekker even wat drinken in Sportcafé de Oase.
Via de roze button kun je de openingstijden bekijken.
Nog opzoek naar leuke kinderwinkels? Wij hebben de leukste alvast voor je op een rijtje gezet!
Sportcentrum de Helster
Schubertstraat 1
6661 AW Elst
Openingstijden
zie website voor roosterPrijs
3,50 euro
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Nieuw: Climbing Network
Samen klimmen? Boek een proefles voor het hele gezin bij Climbing Center Arnhem en Bouldergym Arnhem.
Bounce Valley Arnhem
Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.Blogs & inspiratie
Alle blogs
WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes
Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!