Airborne Museum
In het Airborne Museum komt de geschiedenis tot leven, beleef de Slag om Arnhem als nooit tevoren!
Aan de rand van Oosterbeek vlakbij Arnhem, vind je Villa Hartenstein – de thuisbasis van het Airborne Museum. Tijdens de Slag om Arnhem zat hier het hoofdkwartier van de Britse troepen.
Wil je daar ook alles over weten? Luister dan naar de aangrijpende verhalen van kinderen uit deze spannende tijd! In het museum zie je veel wapens, documenten, films en foto’s die je zeker niet mag missen.
Missie Hartenstein
Missie Hartenstein is een gratis audiotour met speurtocht speciaal voor kinderen tot 12 jaar. Onder begeleiding van soldaat Tommy Atkins los je puzzels en opdrachten op. De audiotour is ingesproken door YouTuber Boris Lange. Ga je mee op missie?
Neem alvast eens een kijkje op de website door op de roze button te klikken!
Krijg je onze nieuwsbrief al? Voor elke schoolvakantie versturen we je de leukste tips om er een geweldige vakantie van te maken!
Fotograaf: Daan van Oort
Airborne Museum Hartenstein
Utrechtseweg 232
6862 AZ Oosterbeek
Openingstijden
Klik voor openingstijden door naar de site.Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
Leuke uitjes voor de meivakantie
Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!