
Techniek is leuk!
Wil je weten hoe leuk techniek is? Bij Technoplanet kun je meedoen aan hele gave techniek activiteiten.
Inclusief een demonstratie “Olifanten Tandpasta”.
Zonneboot: 8 en 15 augustus. In deze workshop ga je zelf een bootje bouwen wat vaart op zonne-energie, je blijft de middag over dus neem je boterhammen mee want deze activiteit duurt tot 14.00 uur. Na de pauze gaan we een heuse wedstrijd doen. Wie zijn boot is het snelst in de haven? Na afloop neem je allemaal je eigen boot mee en kun je thuis nog lekker verder varen. (Let op voor deze activiteit geldt een toeslag gezien de materiaal kosten bv. zonnepaneel).
Naar de maan: 9 en 16 augustus Deze workshop staat in het teken van de raket, je maakt je eigen raket en die schieten we natuurlijk ook de lucht in. Wie haalt de Maan? Ook hebben we een wedstrijd met de plof raketjes. Vandaag duurt het tot 14.00 uur dus neem je boterhammen mee. (Let op voor deze activiteit geldt een toeslag, omdat hij langer duurt).
De regenboog led: 10 en 17 augustus. In deze workshop ga je een werkstukje maken waarin je een driekleuren led laat branden. Het lampje veranderd steeds van kleur. Het wordt een multi kleuren lampje en gaat natuurlijk mee naar huis voor op het nachtkastjee
plattegrond.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Technoplanet
Westervoortsedijk 71s
6827 AV Arnhem
Openingstijden
10.00–12.00 uurPrijs
Met paspoort € 7,00, zonder paspoort € 8,00,Toon op kaart
Meer inspiratie


Het vetste kinderfeestje ooit
Op zoek naar een te gek kinderfeestje? BubbelBal heeft de ultieme activiteiten voor een dag vol actie!
Kinderfeestje in de natuur
Is je kind bijna jarig of jarig geweest? Vier een feestje bij Bezoekerscentrum Veluwezoom in Rheden.
Feestje op een kasteel
Ga samen op zoek naar de 'sleutel van Doorwerth' tijdens dit leuke verjaardagspartijtje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!