
Openluchttheater
Super leuk voor in het zomerseizoen. Een kindervoorstelling in het Openluchttheater de Pinkenberg!
Aan de rand van het Velperbos bevindt zich Openluchttheater De Pinkenberg.
Een ontzettende leuke plek om een kindervoorstelling te bekijken. Er worden voorstellingen gegeven voor verschillende leeftijden.
Ook worden cursussen gegeven waaronder een theatercursus die naar een voorstelling toe werkt in dit prachtige openluchttheater.
Neem een lekkere picknick mee dan maak je het extra bijzonder!
Hou onze uitagenda in de gaten voor voorstellingen of ga meteen naar de website!
Zoek je nog een uitje voor een regenachtige dag, kijk dan eens bij onze eropuit categorie!
Openluchttheater De Pinkenberg
Kluizenaarsweg 2
6881 BS Velp
Openingstijden
zie website voor voorstellingen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Speurtochten Veluwezoom
Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!
Sonsbeek Park
Heeft het gesneeuwd? Dan moet je natuurlijk naar Sonsbeek met de kids. Dat is pas sleeën!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.