
Schaapskudde Loenen
Altijd al een keer een echte herder aan het werk willen zien? Kom dan naar Loenen.
In de periode april t/m november gaat de schaapherder (Arjen Daalhuisen) met de kudde Veluwse heideschapen de heide op. Hartstikke leuk om een keertje te gaan kijken!
Bij de schaapskooi staat aangegeven waar de kudde die dag aan het werk is. Tijdens koude wintermaanden (december t/m februari) en de lammerperiode (januari t/m maart) blijft de kudde bij de schaapskooi. In deze periode gaat de kudde dus niet naar de heide.
Meer weten? Via de roze button kom je bij de website met meer informatie.
Wij verzamelen de leukste kindvriendelijke uitjes en activiteiten in en rond Arnhem. Kijk snel eens verder op onze website!
Schaapskudde Loenen
Bruisbeek 44
7371 CP Loenen
Openingstijden
dagelijksToon op kaart
Meer inspiratie


Focus Junior in de zomervakantie
In de zomervakantie heeft Focus Arnhem weer mooie familiefilms in hun juniorprogramma!
Boulderles bij RijnBoulder
Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.
Museum Bronbeek
Weet jij hoe de reis naar Indië vroeger ging? En waar die grote kanonnen vandaan komen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!