
T-HUIS Eten en Drinken
Lekkere biologische en lokale gerechten eten na een wandeling door Park Presikhaaf!
Ideale plek om na een middagje kinderboerderij of een wandeling door het park even lekker te gaan zitten met een kop thee en gebak.
Het T-HUIS is een ontmoetingsplek met veel aandacht voor biologische en lokale gerechten. Je kunt hier ook terecht een heerlijke eenvoudige maaltijd; pasta’s, pannenkoeken, soep en heerlijke belegde broodjes. De menukaart houdt rekening met kids!
Wat hele fijn is, ze hebben een allergenen lijst zodat je precies weet wat je wel of niet kunt bestellen voor een kind met een voedsel allergie!
Het T-HUIS is een sociale onderneming. Mensen met een arbeidshandicap kunnen in de fijne kneepjes van het horecavak leren.
Kijk alvast even op de website voor de menukaart!
Zoek je nog een leuk uitje voor dit weekend. Kijk dan eens bij onze uitagenda!
T-Huis
Laan van Presikhaaf 3
6826 HA Arnhem
Openingstijden
wo t/m zo 10:30-18:00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in en om Arnhem
De deuren van de scholen zijn gesloten, de zomervakantie is begonnen! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!