
Speuren door het Kasteel
Heb je al eens een speurtocht gelopen door het stoere kasteel Doorwerth?
Kasteel Doorwerth is prachtig gelegen in de uiterwaarden van de Rijn. In het kasteel zijn drie musea te bezoeken met een aantal mooi ingerichte vertrekken. Leuk om een keer aan de hand van een speurtocht het kasteel te ontdekken!
Voor de allerkleinsten is er een plaatjeszoektocht “ik zie , ik zie”. zo kunnen ze, net als de grote kids, ook lekker mee doen. Kinderen die al kunnen lezen kunnen de “Ontdekkingsspeurtocht “ lopen. Deze speurtocht staat bol van de vragen. Hierdoor lopen ze met andere ogen door het kasteel en komen ze van alles te weten over hoe het leven op een kasteel was!
Zin om een Mysterie op te lossen?
Haal dan de speciale buitenspeurtocht op. Met deze speurtocht gaan de kids op pad om het gestolen tafelzilver terug te vinden…Gaat het jullie lukken?
Ook rond het kasteel is er veel te doen. Ze hebben een mooie moestuin, een bijenstal en een kasteelwinkel voor leuke souvenirtjes! In het gezellig kasteelcafé kun je terecht voor wat te drinken of een lekkere lunch. In de vakanties worden er nog veel meer leuke kinderactiviteiten georganiseerd op Kasteel Doorwerth, hou onze Uitagenda dus goed in de gaten!
Tip: Tijdens evenementen kunnen er andere entreeprijzen gelden, kijk dus voor je gaat even op de website!
Kasteel Doorwerth
Fonteinallee 2b
6865 ND Doorwerth
Openingstijden
Speurtochten kunnen gelopen worden op elk tijdstip van de dag - tussen 11.00 en 17.00 uurPrijs
voor actuele prijzen zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Speurtochten Veluwezoom
Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.