
Ontmoet kasteelbewoners
Leuk uitje voor het hele gezin! Ontmoet kasteelbewoners bij Kasteel Rosendael!
Ontmoet kasteelbewoners op de unieke locatie van Kasteel Rosendael! Speciaal op deze dag ontvangen de kasteeldames en -heren jullie in kostuum in het kasteel. Geniet van de prachtige kleding en maak ook gerust even een foto! Het kasteel is te bezoeken op eigen gelegenheid.
Rosendael is voor volwassenen en kinderen een leuk dagje uit. Ook leuk te combineren met een wandeling in park Rosendael met de Beleef!plattegrond.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Ontvang voor elke vakantie de leukste tips per mail, schrijf je in voor onze nieuwsbrief!
Kasteel Rosendael
Rosendael 1
6891 DA Rozendaal
Openingstijden
Diverse zondagen 12.30 - 16.00 uurPrijs
Klik voor tarieven door naar de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Bosverhalen van de Veluwe
Kom naar deze middag vol verhalen bij Carolinahoeve in De Steeg.
Mega Wandel Marathon
Schrijf je in, laat je sponsoren en wandel mee langs bijzondere locaties in Arnhem!
StadsWoud – maand van de stadsnatuur
Ga mee op stadsavontuur met Flore en ontdek hoe de natuur verstopt zit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.