Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Snuffelroute Mastbos

Eropuit met de familie én de hond? Volg de Snuffelroute door het Mastbos!

In het Mastbos vind je een wandelroute waar je lekker met de hele familie naar toe kan en waar zelfs trouwe viervoeters welkom zijn en los mogen lopen!

Het startpunt ligt bij het Mastboschhotel en vanaf daar volg je heel makkelijk de blauwe bordjes met hondenkop. Tijdens de wandeling kom je een paar toestellen tegen voor hardlopers, maar die ook leuk zijn voor kinderen. Ook zijn er genoeg sloten waarover gesprongen kan worden! 

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Staatsbosbeheer Baronie van Breda

Burgemeester Kerstenslaan 20

4837 BM Breda

Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Baronie van Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Klimbos Bergen op Zoom

Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?

Bounce Valley Feestje

Vier je verjaardagsfeestje springend in dit gigantische Airpark in Breda.

Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten

Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!

Naar het circus

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hart met foto’s maken voor Moederdag

Maak een originele en mooie verrassing voor Moederdag met dit mooie foto hart. Het is heel makkelijk dus aan de slag!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief