Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Snuffelroute Mastbos

Eropuit met de familie én de hond? Volg de Snuffelroute door het Mastbos!

In het Mastbos vind je een wandelroute waar je lekker met de hele familie naar toe kan en waar zelfs trouwe viervoeters welkom zijn en los mogen lopen!

Het startpunt ligt bij het Mastboschhotel en vanaf daar volg je heel makkelijk de blauwe bordjes met hondenkop. Tijdens de wandeling kom je een paar toestellen tegen voor hardlopers, maar die ook leuk zijn voor kinderen. Ook zijn er genoeg sloten waarover gesprongen kan worden! 

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Staatsbosbeheer Baronie van Breda

Burgemeester Kerstenslaan 20

4837 BM Breda

Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Baronie van Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Breda tijdens de meivakantie?

Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans

Kom lekker uitwaaien bij Deltapark Neeltje Jans in de meivakantie

Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen

Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!

De nieuwste familiefilms bij Pathe

Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De leukste meivakantie uitjes en tips

Al plannen voor de meivakantie en Koningsdag? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten. En check regelmatig onze Uitagenda op Kidsproof Breda. Deze vullen steeds weer bij.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief