
Kabouterland
Een gratis binnen en buitenspeeltuin in België!
Het land waar grote en kleine kabouters zich reuze amuseren!
Lees en kijk je ogen uit, want er valt zoveel te beleven hier bij Kabouterland.
Kom spelen in de binnen- en buitenspeeltuin, of bezoek de dieren in de kinderboerderij!
Kom feesten samen met de kabouters voor je verjaardag of je communie.
Als je één keer bent geweest, dan wil je elke dag verjaren!
Met veel speelplezier en lekkere kaboutermenu’s.
Bekijk de kaboutersite en kom zeker eens langs voor een gezellige “speelse” dag hier bij hen.
Deze binnen- en buitenspeeltuin ligt in België en is 27 minuten rijden vanaf België.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
