Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Creatief kinderfeestje

Jarig en zin in een creatief kinderfeestje? Vier je verjaardag bij Kinderatelier Kleinkunst!

Tijdens een creatief feestje bij Kinderatelier Kleinkunst maak je kennis met technieken, gereedschappen en materialen om uiteindelijk een mooi kunstwerk mee naar huis te kunnen nemen.

De feestjes duren gemiddeld 2,5 uur. Je pakt cadeautjes uit, eet een lekker stukje taart en gaat aan de slag met één van de mogelijkheden.

Je kunt kiezen uit het maken van mozaïek of een muurhanger, boetseren, schilderen of creatief met takken (zagen/timmeren). Het is ook mogelijk om zelf een idee aan te dragen.

Het kinderfeestje wordt in NGT / NmG en/ of NL gesproken aangeboden. Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Kinderatelier Kleinkunst

Sint Maartenstraat 24

4813 GE Breda

Openingstijden In overleg
Prijs Kosten € 150,- (maximaal 10 kinderen)
Mail direct

Mail direct naar Kinderatelier Kleinkunst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De zomervakantie uitjes en tips van 2026

Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Breda en iets verder weg!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief