Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Smullen bij De Beren!

Geen zin om te koken? Schuif dan aan bij De Beren in Den Bosch!

De Beren Den Bosch vind je in het culinaire hart van het Paleiskwartier. Met uitzicht op de Hofvijver geniet je van een gezellige lunch, borrel of een heerlijk diner.

De keus is enorm dus grote kans dat dit heerlijk smullen gaat worden en dat je met een rond buikje naar buiten rolt!

Bovendien kun je jouw lunch of diner ook afhalen of laten bezorgen.

Klik hier en ontdek het menu!

TIP: Combineer met een filmpje bij Kinepolis Den Bosch

De Beren Den Bosch

Hofvijver 3

5223 MC 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar De Beren Den Bosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paaseieren zoeken in Den Bosch en omgeving: de leukste plekken!

Pasen is hét moment om eropuit te gaan met de kids! Of je nu in een kasteel, een kinderboerderij of gewoon in de stad paaseieren wilt zoeken, er zijn genoeg leuke plekken. Lees snel verder voor de beste paasuitjes!

3x paastak knutselen met kinderen

Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het alweer Pasen. Om een beetje het paasgevoel te krijgen hebben we drie vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

24x makkelijke paasei decoraties!

Een van de leukste dingen tijdens Pasen is paaseieren versieren! Met en berg hardgekookte eieren en stoeiend met een verfmolentje gaan we aan de slag. Heel eerlijk, ik vind het altijd van die ondingen die verfmolentjes! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes (zonder verfmolentje). Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

4 heerlijke recepten voor Pasen!

Het is bijna Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief