Bossche Nieuwjaarsduik
Duik samen het nieuwe jaar in tijdens de Bossche Nieuwjaarsduik bij de Oosterplas!
Reddingsbrigade ‘s-Hertogenbosch organiseert ieder jaar 1 januari 2027 de enige echte Bossche Nieuwjaarsduik! Om 13.00 uur wordt op het strand van de Oosterplas het startschot gegeven. Deze duik staat inmiddels bekend om haar erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en vooral een enorme dosis gezelligheid.
Deelname gratis, inschrijven niet nodig! We duiken stipt om 13.00 uur in de Oosterplas. Vanaf 12.45 uur warming-up.
Veel plezier!
Voor meer info, klik op de roze button.
Data:
- vrijdag 1 januari 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Strandbad Oosterplas
Oosterplasweg
5215 's-Hertogenbosch
Prijs
GRATIS!Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Vier 10 jaar Natuurspeeltuin Gestel!
Op zaterdag 11 juli viert Natuurspeeltuin Gestel haar 10-jarig bestaan met een gezellige jubileumochtend!
Open Dag Maashorstboeren bij Volkelse Hooiberg
Een dagje naar de boerderij, verse zuivel proeven en boerenspelletjes doen?
Circusshow van Il Grigio
Stap deze zomer binnen in de magische wereld van Biblio Magico!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.