
Bossche Nieuwjaarsduik
Duik samen het nieuwe jaar in tijdens de Bossche Nieuwjaarsduik bij de Oosterplas!
Reddingsbrigade ‘s-Hertogenbosch organiseert ieder jaar 1 januari 2025 de enige echte Bossche Nieuwjaarsduik! Om 13.00 uur wordt op het strand van de Oosterplas het startschot gegeven. Deze duik staat inmiddels bekend om haar erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en vooral een enorme dosis gezelligheid.
Deelname gratis, inschrijven niet nodig! We duiken stipt om 13.00 uur in de Oosterplas. Vanaf 12.45 uur warming-up.
Veel plezier!
Voor meer info, klik op de roze button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Strandbad Oosterplas
Oosterplasweg
5215 's-Hertogenbosch
Prijs
GRATIS!Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
12x de leukste uitje voor het hele gezin, deze zomervakantie!
Yes, het is zomervakantie! Ontdek de leukste uitjes deze zomer voor jouw en je gezin. Van leuke workshops tot mooie voorstellingen. Van leuke stoere uitjes tot fijne rustige activiteiten. Genoeg inspiratie in de omgeving van den Bosch en iets verder.
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:
