Recreatieplassen
Alle zwemmeren in de regio Den Bosch
Op warme dagen is een recreatieplas of zwemmeer een heerlijke plek om met je kinderen naartoe te gaan. In en om Den Bosch vind je fijne zwemplekken in de natuur.Van een zwemplas of meertje tot een recreatiestrand of bosbad. Ontdek alle leuke plassen en meren waar je kan zwemmen in en om Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michelsgestel, Oss, Vlijmen, Boxtel, Drunen >
Je hebt gezocht binnen Kidsproof-regio Den Bosch. Liever iets daarbuiten? Klik hier voor onze andere regio’s.
Speelland outdoor – kinderfeestje
Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen
Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant
do 13 aug + meer data Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmen
Met Kidsproof korting naar Duinoord in Helvoirt
za 8 aug + meer data Klimmen, klauteren, springen, spetteren én de hele dag onbeperkt eten en drinken..
Op naar een vakantie vol avontuur!
Van ponykampen tot surfkampen: ontdek via onze nieuwsbrief nog meer leuke kampen voor kinderen!
Jumpsquare Veghel
Jumpsquare Veghel heeft deze zomervakantie een super vette aanbieding. Kijk snel wat dit is?
Openluchtzwembad Kriekeput!
Weer of geen weer, bij zwembad de Kriekeput kun je altijd zwemmen met je kids!
Spelen in de natuur
Lekker spelen in de natuurspeeltuin aan de Oosterplas in Den Bosch!
Eten bij Het Wonderbos
Bewonder en verwonder je bij familie restaurant Pannenkoekenhuis Het Wonderbos in Cromvoirt!
Spetteren in de Zuiderplas
Jong en oud hebben hebben veel waterplezier bij Strandbad Zuiderplas in Den Bosch!
Big Jump en Waterfestival!
Helaas, dit is al geweest. Europa springt voor schoon water. Jij ook? Doe dan mee met The Big Jump en Waterfestival in Aalst!
Rondje met de Kano in Hedel
Kanovaren in de ongerepte natuur en genieten van heerlijk zelfgemaakt ijs bij IJsboerderij Schoonheuvel!
Nieuwjaarsduik Oss 2027 bij Strand Tien
vr 1 jan Het jaar loopt op zijn einde en Oss maakt zich op voor een van de meest verfrissende tradities: de Nieuwj
Zwemmen in Drunen!
Ontdek de pracht van de Zandverstuiving en Zwemplas De Afgraving in Drunen!
Rosmalense Zandverstuiving
Lekker rollen door het zand en zoeken naar Dennenappels in de Rosmalense Zandverstuiving!
Spelen bij De Speelberg
Heerlijk ravotten en spelen bij De Speelberg in Heusden!
Zandmeren Kerkdriel
Lekker zwemmen bij de Zandmeren in Kerkdriel!
The Woopers MBX & MTB
Stoere jongens en meisjes crossen met The Woopers op de fiets of mountainbike over een baan!
Nieuwjaarsduik in Oss!
vr 1 jan Het nieuwe jaar beginnen met een frisse start? Doe dan mee met een nieuwe editie van Nieuwjaarsduik Oss
Activiteiten bij Het Run
Lasergamen, Aquabubble en meer zijn ook mogelijk bij Openluchtzwembad Het Run!
Strand Tien
NIEUW: Deze prachtige parel, Strand Tien bij Geffen! Zwemmen, spelen, lunch en diner voor het hele gezin!
Kartbaan Uden
Centrum waarbij je kan karten en lasergamen, leuk als uitje, feestje of familiedag!
SUP & SURF Kinderfeestje
Vier je kinderfeestje sportief op het water! We doen verschillende waterspelletjes op de SUP!
Picknicken Zuiderpark
Breng je picknickmand en bal mee voor een dagje ravotten in het Zuiderpark in Den Bosch!
Spelen in De Neswaarden
Lekker spelen in een natuurlijke speeltuin bij de Maas, dat is Recreatiegebied De Neswaarden in Aalst.
Vaar als een échte Viking
Leer als een echte viking het water meester te zijn bij WSV Viking in Den Bosch!
Kindervakantiewerk Helvoirt
Helaas, dit is al geweest. Zet het in je agenda! De spetterende sport- en spelweek van KVW Helvoirt!
Speurneuzen opgelet!
Helaas, dit is al geweest. Weet jij ook alles van dieren en de natuur? Kom dan naar Intratuin Rosmalen en doe mee met de speurtocht!
Herperduin
In dit prachtige natuurgebied in de Maashorst is zoveel te beleven voor het hele gezin!
Kom Windsurfen of Suppen!
Maak spelenderwijs kennis met het windsurfen en suppen!
Glow in the Dark MiniGolf!
Ga jij de uitdaging aan? Speel met je gezin de toffe 18 holes glow in the dark Minigolfbaan!
Fun in de bossen
Helaas, dit is al geweest. Kom tijdens de Paasdagen naar Bezoekerscentrum Oisterwijk en ga samen op zoek naar eieren!Recreatieplassen in en om Den Bosch Een recreatieplas is een heerlijke plek voor een zomers dagje uit met kinderen. In en om Den Bosch zijn er verschillende zwemplekken waar gezinnen kunnen zwemmen, spelen en relaxen aan het water. Denk aan een mooie zwemplas, een rustig zwemmeer of een recreatieplas met een strandje waar kinderen lekker kunnen spelen. Rondom Den Bosch, Rosmalen, Vught vind je verschillende recreatiegebieden met zwemwater. Sommige plekken hebben een recreatiestrand of strandbad waar je kunt zonnen, zwemmen en picknicken. Andere locaties liggen midden in de natuur en voelen bijna als een klein vakantieplekje. Waar gaan jullie vandaag naartoe? Spetteren in een zwemplas, spelen aan een recreatiestrand of zwemmen in een bosbad? In en rond Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michelsgestel, Oss, Vlijmen, Boxtel, Drunen zijn er volop recreatieplassen waar je met kinderen heerlijk kunt genieten van zon, water en natuur.