Wandeling IJzeren Man!
Elke dag genieten van de natuur bij De IJzeren Man in Vught!
Ook in het naseizoen is het heerlijk vertoeven bij De IJzeren Man in Vught!
Lekker wandelen (met de hond) in de bossen, spelen in de speeltuin, warm worden bij de vuurkorven. Dit winterseizoen (1 oktober t/m 31 april) kun je bij De IJzeren Man elke dag genieten van de mooie natuur in de buitenlucht!
Klik op de roze button voor meer info!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Doe mee aan de Natuurwerkdag!
Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.
Het Noordbrabants Museum!
Zalen vol verhalen in de Bossche binnenstad bij Het Noordbrabants Museum in Den Bosch!
Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum
Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
10x Creepy Halloween uitjes met kinderen
IEEEEeeeeee… houden jullie ook zo van een beetje griezelen? Halloween valt in 2026 op zaterdag 31 oktober en in Den Bosch en omgeving is er zóveel leuks te doen met kinderen! Van Trick or Treat en spannende spooktochten tot een Halloween Disco, creatieve activiteiten en griezelroutes voor echte durfals. Wij verzamelden de leukste Halloween uitjes met kinderen in Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michielsgestel, Helvoirt, Hintham, Oss, Berghem en Boxtel. Griezel je mee?
Halloween films voor kinderen: griezelige kijktips voor 2026
Gordijnen dicht, popcorn erbij en lekker samen griezelen: dit zijn leuke Halloween films en series voor kinderen op Netflix, Disney+ en Videoland