Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hoppies Natuurspeeltuin!

Er is zoveel leuks te beleven bij Hoppies Natuurspeeltuin in Ammerzoden! Dus kom in de meivakantie langs!

Tussen Zaltbommel en Den Bosch in het agrarische landschap, ligt de natuurspeeltuin van Hoppies. Dit speelpark is ooit begonnen als een maisdoolhof, maar is inmiddels uitgegroeid tot een veelzijdige natuurspeeltuin voor jong en oud met water, zand en groen als basis. Voor urenlang ‘offline’ speelplezier!

Spelen

  • natuurspeeltuin
  • speelwater
  • vlotten bouwen
  • blotevoetenpad
  • maisdoolhof
  • pluktuin
  • knuffeldierenweide
  • midgetgolfbaan
  • skelterbaan
  • springkussen

Maar ook kun je bij Hoppies terecht voor je kinderfeestje, een struintocht en kookworkshops. Echt, deze te gekke plek mag je niet missen!

Klik op de roze button voor meer informatie en we zien je snel bij Hoppies!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Hoppies Natuurspeeltuin

Zandweg 17

5324 JN Ammerzoden

Mail direct

Mail direct naar Hoppies Natuurspeeltuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Musical4daagse in Den Bosch! (6+)

AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de zomervakantie

Sinterklaasvoorstelling 4+

Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!

Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint

Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar met je gezin!

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >