Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek de natuur!

Natuurtuin 't Bundertje organiseert elke woensdagmiddag toffe activiteiten voor kinderen!

Zo leuk, bij Natuurtuin ’t Bundertje kunnen jij en je kids elke woensdagmiddag terecht voor leuke actvititeiten. Elke woensdag is er iets anders te doen geheel in het thema van Dieren, Tuinieren, koken en ontdekken!

Wanneer: Elke woensdag
Tijd: 14.30-16.30 uur (ook in de schoolvakanties)

Kom samen met je kinderen meedoen! Klik op de roze button voor meer info!

Elke woensdagmiddag van 14.30 - 16.30 uur

Natuurtuin 't Bundertje

Patrijsdonk 53A

5467 AC Veghel

Mail direct

Mail direct naar Natuurtuin 't Bundertje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Musical4daagse in Den Bosch! (6+)

AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de zomervakantie

Sinterklaasvoorstelling 4+

Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!

Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint

Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Uitgelicht

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >