Ontdek de natuur!
Natuurtuin 't Bundertje organiseert elke woensdagmiddag toffe activiteiten voor kinderen!
Zo leuk, bij Natuurtuin ’t Bundertje kunnen jij en je kids elke woensdagmiddag terecht voor leuke actvititeiten. Elke woensdag is er iets anders te doen geheel in het thema van Dieren, Tuinieren, koken en ontdekken!
Wanneer: Elke woensdag
Tijd: 14.30-16.30 uur (ook in de schoolvakanties)
Kom samen met je kinderen meedoen! Klik op de roze button voor meer info!
Elke woensdagmiddag van 14.30 - 16.30 uur
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Meivakantie bij Het Noordbrabants Museum | Familiedag met kids
Kom in de meivakantie naar Het Noordbrabants Museum in Den Bosch en ga aan de slag!
Meivakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!
Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen
Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.