Ontdek de natuur!
Natuurtuin 't Bundertje organiseert elke woensdagmiddag toffe activiteiten voor kinderen!
Zo leuk, bij Natuurtuin ’t Bundertje kunnen jij en je kids elke woensdagmiddag terecht voor leuke actvititeiten. Elke woensdag is er iets anders te doen geheel in het thema van Dieren, Tuinieren, koken en ontdekken!
Wanneer: Elke woensdag
Tijd: 14.30-16.30 uur (ook in de schoolvakanties)
Kom samen met je kinderen meedoen! Klik op de roze button voor meer info!
Elke woensdagmiddag van 14.30 - 16.30 uur
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum
Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!
Gratis Kinderworkshops Herfstvakantie!
Neem je kind mee en maak samen een sleutelhanger die een eigen verhaal vertelt!
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?