Chocolade Experience!
Is je groepje te klein om mee te doen aan een workshop? Dan is dit de oplossing!
Choco Loca heeft iedere dag een inloop uitje!
Een inloop uitje houdt in dat je met groepjes kleiner dan 8 toch de kans hebt om een leuke chocolade workshop te doen. Het is elke dag om 11 uur en duurt vaak 1 tot 1,5 uur.
Op zondag kan de inloop met een wandeling, de andere dagen dus niet! Hierdoor duren de workshops op zondag ook altijd wat langer, maar beginnen nog steeds gewoon om 11 uur. Het kan zijn dat je tijdens de workshop in dezelfde ruimte zit met 1 of meerdere groepjes, maar dat is vaak alleen maar gezellig!
Wil je weten wat de workshops precies in houden? Klik op de roze button! Wel reserveren van te voren!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Sinterklaasvoorstelling 4+
Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!
Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint
Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!
Fandag Ozosnel!
Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!