Chocolade Experience!
Is je groepje te klein om mee te doen aan een workshop? Dan is dit de oplossing!
Choco Loca heeft iedere dag een inloop uitje!
Een inloop uitje houdt in dat je met groepjes kleiner dan 8 toch de kans hebt om een leuke chocolade workshop te doen. Het is elke dag om 11 uur en duurt vaak 1 tot 1,5 uur.
Op zondag kan de inloop met een wandeling, de andere dagen dus niet! Hierdoor duren de workshops op zondag ook altijd wat langer, maar beginnen nog steeds gewoon om 11 uur. Het kan zijn dat je tijdens de workshop in dezelfde ruimte zit met 1 of meerdere groepjes, maar dat is vaak alleen maar gezellig!
Wil je weten wat de workshops precies in houden? Klik op de roze button! Wel reserveren van te voren!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Doe mee aan de Natuurwerkdag!
Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.
11-11 voor kinderen in Oeteldonk
Speciaal voor kinderen een OetelKeinderKennisRundje én een gezellig Pleintjesfeest.
Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!
Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.