Heksjes Dag!
Op zaterdag 29 juni is het Heksjes Dag in Geffen! Kom ook en doe mee met alle toffe activiteiten voor kid
Leuke activiteiten voor kinderen op de Heksje Route, zoals heksenbezem, houten medaille en toverstaf maken, zwerfkei schilderen, glittertattoo, schminken, papier vouwen, heksenketelsnoep, Heksje knuffelen en natuurlijk gewoon lekker klauteren. Kom jij ook?
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen. Langs de route zijn verschillende speelmogelijkheden te vinden, zoals zelf takkenhutten bouwen, slalom paaltjes, lage en hoge stapstammetjes, klauterbomen, picknicktafel en evenwichtsboomstammen.
Via rode en groene vogelhuisjes en heksenhoedjes aan de bomen is de route te volgen. De groene route is 1 km, de rode ongeveer 2 km.
Ook staan er paaltjes met QR-codes langs de route met leuke weetjes over het bos. Er zijn twee ingangen voor de Heksje Route: bij de ingang bos vanaf het parkeerterrein Geffense Plas (Gielekespad) en waar het fietspad vanaf de Cereslaan het bos in gaat.
Voor meer info, klik op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Familiespellen in het Museum!
Ben jij een échte speurneus? Doe de safari speurtocht bij Het Noordbrabants Museum in Den Bosch!
Ridderavonturen in de vakantie
Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.
Voorjaar Slot Loevestein
In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!
Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!