Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heksjes Dag!

Op zaterdag 29 juni is het Heksjes Dag in Geffen! Kom ook en doe mee met alle toffe activiteiten voor kid

Leuke activiteiten voor kinderen op de Heksje Route, zoals heksenbezem, houten medaille en toverstaf maken, zwerfkei schilderen, glittertattoo, schminken, papier vouwen, heksenketelsnoep, Heksje knuffelen en natuurlijk gewoon lekker klauteren. Kom jij ook?

De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen. Langs de route zijn verschillende speelmogelijkheden te vinden, zoals zelf takkenhutten bouwen, slalom paaltjes, lage en hoge stapstammetjes, klauterbomen, picknicktafel en evenwichtsboomstammen.

Via rode en groene vogelhuisjes en heksenhoedjes aan de bomen is de route te volgen. De groene route is 1 km, de rode ongeveer 2 km.

Ook staan er paaltjes met QR-codes langs de route met leuke weetjes over het bos. Er zijn twee ingangen voor de Heksje Route: bij de ingang bos vanaf het parkeerterrein Geffense Plas (Gielekespad) en waar het fietspad vanaf de Cereslaan het bos in gaat. 

Voor meer info, klik op de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Heksje Route Geffensebosjes

Mail direct

Mail direct naar Heksje Route Geffensebosjes

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

De Prinsenjurk en de Gouden Knoop (8+)

Sprookjesachtig mooi en heerlijk brutaal! Met hoge korting via Kidsproof!

Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen

Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!

School of Artemis: Peter en de Wolf (6+) | Den Bosch

Wereldpremière met springkussen, tape en toffe kids!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief