
Bloembollen Planten!
De herfst is hét moment om (voorjaarsbloeiende) bollen te planten!
Hoe leuk is het om de regenlaarzen aan te schieten, de tuin in te duiken en samen bloembollen te planten? Zodat je in het voorjaar samen met de kids kunt monitoren of de bloembollen al hun kop op steken! En dat betekend elk keer even naar buiten om te checken of er al iets groeit. Superleuk moment als het eindelijk zover is!
Voorjaarsbloeiende bloembollen zoals tulpen, narcissen en hyacinten plant je in het najaar, vanaf september tot december, vóór de eerste nachtvorst. Ook vroege bloeiers zoals sneeuwklokje en irrissen plant je in het najaar.
Als je in de lente wilt genieten van de bloeiende bollen moet je er op tijd bij zijn. De herfst is namelijk hét moment om (voorjaarsbloeiende) bollen te planten, zoals tulpen, narcissen, blauwe druifjes, sneeuwklokjes en krokussen. Zo geniet je al vroeg in de lente van heel veel kleurenpracht.
In het voorjaar kun je zomerbloeiende bollen gaan planten. Als je het goed aanpakt kun je zo maandenlang genieten van bloembollen in je tuin.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


De Bossche Beeldenstorm – Het Drakenei
Een lichtspektakel vol historie en verbeelding op het stadhuis van Den Bosch!
Herfstvakantie in de Verkadefabriek
Van peuterfilm tot hiphop, in de herfstvakantie doe je de leukste activiteiten in de Verkadefabriek
De Circusbroers (4+)
Knotsgek circusplezier in theater De Lievekamp met korting!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
HERFSTVAKANTTIE | 18x leuke uitjes in de regio Den Bosch
De bladeren vallen van de bomen en het wordt weer kouder buiten; het is herfst! Gelukkig is er ook deze herfstvakantie weer van alles te beleven. Maak een heerlijke herfstwandeling, kijk je ogen uit in het museum of ga naar een leuke theatervoorstelling. Check onze favo tips hieronder! Fijne herfstvakantie! ~ Carlijn ~